autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 17, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

Vzpomínáme na našeho kolegu

Vzpomínáme na našeho kolegu23.3.2021
Milí žáci, klienti, kolegové a kamarádi. Přesně před týdnem postihla naší autoškolu smutná událost, kdy na zdravotní komplikace spojené s onemocněním covid-19 náhle a nečekaně zemřel náš učitel a kamarád Jaroslav Vrzal.

Jarda byl naším kolegou více jak 10 let a všichni si ho budeme pamatovat jako člověka maximálně trpělivého, nekonfliktního a empatického, který dokázal svým nezaměnitelným přístupem připravit pro úspěšné složení závěrečných zkoušek mnoho žáků naší autoškoly.

V Jardovi jsme ztratili nejen kolegu, ale hlavně kamaráda, se kterým jsme měli mnoho společných zážitků.

Dnes se v Jindřichově Hradci, odkud Jarda pocházel, koná v úzkém rodinném kruhu poslední rozloučení. Kdo jste Jardu znali, věnujte mu prosím tichou vzpomínku, určitě si to zaslouží!

Jardo, děkujeme!

Kamarádi z autoškoly

Nahoru