autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 17, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

Profesní průkazy - důležitá informace

Profesní průkazy - důležitá informace3.1.2018
V roce 2018 končí platnost velkého množství profesních průkazů! Hlídejte si proto jeho platnost a na poslední školení řidičů se objednávejte v dostatečném předstihu.

Aby byl váš profesní průkaz prodloužen na dalších pět let, musíte do data jeho platnosti, kterou máte vyznačenou v zadní části řidičského průkazu kódem 95(dd.mm.rr), stihnout všech pět pravidelných školení! Důrazně doporučujeme všem profesionálním řidičům, aby se na poslední školení objednávali ideálně tři měsíce před koncem platnosti jejich profesního průkazu! Nutné je počítat nejen se lhůtou na vydání nového řidičského průkazu, ale i se zvýšenou poptávkou o profesní školení v tomto roce!

V případě, že jste pravidelná školení v minulých pěti letech neabsolvovali a chcete i tak svůj profesní průkaz obnovit, musíte absolvovat školení v rozsahu 35 hodin.

Nahoru