autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 18, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

Příprava učitelů autoškol

Kurzy pro získání profesního osvědčení pro výuku a výcvik v autoškole

Provádění přípravných kurzů pro budoucí učitele autoškol má v naší autoškole dlouholetou tradici. Tyto kurzy pořádáme již 20 let. Za tuto dobu jsme úspěšně předvedli k závěrečným zkouškám velké množství budoucích učitelů. 

Staňte se i vy učitelem autoškoly!

Uvažujete o změně své profese? Máte dlouholeté zkušenosti s řízením motorových vozidel a chtěli byste je předat novým řidičům? Hledáte možnost přivýdělku? Řídíte rádi?

Právě pro vás pořádá naše autoškola kurzy k získání učitelského oprávnění! Své bohaté zkušenosti s výukou a výcvikem předáváme prostřednictvím zkušených vyučujících a psychologů nastupujícím generacím učitelů.

Výuka je organizována formou kurzů v délce trvání 2 - 4 měsíců v rozsahu všech skupin dle přání našich uchazečů, a to v pozdějších odpoledních či večerních hodinách tak, aby bylo možno docházet na výuku až po vašem zaměstnání. Kurzy probíhají na naší učebně na adrese Jana Masaryka 49, Praha 2. Kurzy pro získání učitelského oprávnění jsou zahajovány individuálně dle počtu uchazečů. O termínech zahájení se prosím informujte v naší autoškole.

Učitelský kurz jako rekvalifikace

Naše autoškola dlouhodobě spolupracuje s Úřady práce z celé ČR. I učitelské oprávnění lze získat v rámci rekvalifikace. Pokud máte o rekvalifikaci zájem a nevíte si rady, zavolejte nám. Poradíme Vám jak postupovat!

Nahoru