autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 18, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

Kondiční jízdy

U autoškoly Krátký můžete také absolvovat kondiční jízdy v Praze a blízkém okolí. Kondiční jízdy jsou určeny nejen pro začátečníky, ale i ostatní řidiče, kteří nemají jistotu nebo se chtějí něčemu novému přiučit. Největší zájem je o kondiční jízdy na osobním automobilu, nicméně kondiční jízdy u nás můžete absolvovat třeba i na nákladním automobilu, autobusu, nebo motocyklu.

Máte řidičský průkaz dlouho, ale zatím jste nikdy aktivně neřídili? Potřebujete si oživit vaše řidičské dovednosti a znovu nabýt ztracenou sebedůvěřu za volantem? Právě pro vás jsou tu kondiční jízdy při kterých vám naši zkušení a trpěliví učitelé rádi pomohou s návratem do provozu.

Každý řidič, který se chce zdokonalit, nemá jistotu na silnici, nebo již delší dobu neřídil, je u nás vítaným zákazníkem.

Kondiční jízdy jsou samozřejmě vhodné i pro čestvé držitele řidičského průkazu. Svézt se pod dohledem zkušeného učitele, ale bez nervozity ze závěrečných zkoušek je prostě fajn. Navíc si tak můžete zcela bez stresu procvičit vše, co vám při výcviku v autoškole dělalo problémy.

Darujte kondiční jízdy - vystavujeme dárkové poukazy

Hledáte dárek pro své blízké? Kondiční jízdy představují ideální řešení a dárek vysoké hodnoty pro všechny začínající řidiče.

Rádi vám na počkání vystavíme dárkový poukaz na libovolný počet kondičních jízd.

Jak kondičky probíhají

Narozdíl od klasického výcviku v autoškole, kdy hodiny probíhají dle učební osnovy, máte při kondičních jízdách možnost požádat učitele o zdokonalování konkrétních úkonů, ve kterých se necítíte v "kramflecích".

Existuje celá řada situací, které je možné během kondičních jízd procvičit. Od způsobu rozjezdů na rovině či do kopce (bez ruční brzdy i s ní), řazení rychlostních stupňů a podřazování za běžné jízdy, vedení vozidla v jízdních pruzích a jejich změny, sledování dopravního značení, procvičení nových pravidel silničního provozu, průjezd křižovatkami, až po velmi oblíbené parkování vozidla a jízdu po dálnici.

Pokud si sami nejste jisti, v čem máte nedostatky, rádi se s vámi svezeme a doporučíme vám, co by bylo během kondičních jízd vhodné procvičit.

 

Nahoru