autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 17, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

O nás

Autoškola Krátký byla založena v roce 1998 a patří mezi největší autoškoly v Praze. Od první chvíle až do současnosti prošla naší autoškolou celá řada učitelů, vystřídali jsme mnoho výcvikových vozidel, zrealizovali jsme spoustu dobrých nápadů a vycvičili jsme obrovské množství řidičů i budoucích učitelů. Na první jízdy s vozy Škoda Favorit, nákladním automobilem IFA nebo motocyklem Simson dnes vzpomínáme s nostalgií i úsměvem na tváři a jsme rádi, že se nám i v dnešní složité době stále daří udržovat tým skvělých učitelů, neustále obnovovat náš vozový park a rozšiřovat počet našich spokojených klientů. Jsme tu pro Vás již 24 let!

Najdete nás stále na stejné adrese v Praze na Vinohradech, v blízkosti centra a s výbornou dostupností městské hromadné dopravy.

Nabízíme vám komplexní služby v oblasti výuky a výcviku k získání většiny skupin řidičských oprávnění a školení řidičů.

Výuka a výcvik řidičů

Prodvádíme výuku a výcvik pro získání všech nejčastěji využívaných skupin řidičských oprávnění. Absolvovat u nás můžete výuku a výcvik na skupiny AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D a T. Nabízíme výcvik na vozidle s automatickou převodovkou (skupina B). Získat u nás můžete také tzv. rozšířené B - tedy B96. Naše autoškola poskytuje zájemcům samozřejmě i kondiční jízdy, a to na všechny skupiny, které vyučujeme. Disponujeme rozsáhlým vozovým parkem, který čítá více jak 20 vozidel.

Kondiční jízdy

Držitelé řidičských průkazů, kteří chtějí získat větší jistotu při řízení vozidla mohou v naší autoškole absolvovat kondiční jízdy.

Školení řidičů

V rámci naší autoškoly je zřízeno také Akreditované školící středisko, které provádí školení řidičů profesionálů. Školení řidičů nabízíme ve všech zákonných formách: pravidelné školení, vstupní školení, rozšiřující školení a obnovovací školení v rozsahu 35 hodin. Naše autoškola zajišťuje také tzv. školení řidičů referentských vozidel.

Rekvalifikace

Ve spolupráci s Úřady práce pořádáme rekvalifikační kurzy k získání skupin C, C+E, D a profesních průkazů.

Přezkoušení pro vrácení řidičského průkazu

Přezkoušení pro vrácení řidičského průkazu provádíme pro všechny skupiny řidičských oprávnění, které nabízíme v rámci výuky a výcviku.

Příprava učitelů autoškol

Dlouhodobě se věnujeme přípravě žadatelů pro vykonání zkoušky k získání profesního osvědčení učitele autoškoly. Tyto kurzy se staly tradiční a velmi žádanou součástí naší nabídky.

Psychotesty pro řidiče

Autoškola Krátký nabízí možnost vykonat dopravní psychotesty přímo v naší učebně. Jsme schváleným pracovištěm k provádění dopravně psychologických vyšetření.

Nahoru