autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 17, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

O nás

Autoškola Krátký byla založena v roce 1998 a v současnosti se řadí mezi největší autoškoly v Praze. Od první chvíle až do současnoti prošla naší autoškolou celá řada učitelů, vystřídali jsme mnoho výcvikových vozidel, zrealizovali jsme spoustu dobrých nápadů, vycvičili jsme obrovské množství řidičů i budoucích učitelů. Na první jízdy s vozy Škoda Favorit, náklaďákem IFA nebo motocyklem Simson dnes vzpomínáme s nostalgií a úsměvem na tváři a jsme rádi, že se nám i v dnešní velké konkurenci stále daří udržovat tým skvělých učitelů, neustále obnovovat a rozšiřovat nejen náš vozový park, ale hlavně počty našich spokojených klientů. Jsme tu pro Vás již 22 let!

Najdete nás stále na stejné adrese v Praze na Vinohradech, v blízkosti centra a s výbornou dostupností městské hromadné dopravy.

Nabízíme vám komplexní služby v oblasti autoškol a školení řidičů.

Výcvik řidičů a kondiční jízdy

Prodvádíme výuku a výcvik pro získání všech nejčastěji využívaných skupin řidičských oprávnění. Absolvovat u nás můžete výuku a výcvik na skupiny AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D a T. Nabízíme výcvik na vozidle s automatickou převodovkou (skupina B). Získat u nás můžete také tzv. rozšířené B - tedy B96. Naše autoškola poskytuje zájemcům samozřejmě i kondiční jízdy, a to na všechny skupiny, které vyučujeme. Disponujeme rozsáhlým vozovým parkem, který čítá více jak 20 vozidel.

Školení řidičů

V rámci naší autoškoly je zřízeno také Akreditované školící středisko, které provádí školení řidičů profesionálů k získání či obnovení profesního průkazu nebo pravidelné školení řidičů, kteří již vlastní profesní průkaz. Školení řidičů nabízíme ve všech zákonných formách: pravidelné školení, vstupní školení, rozšiřující školení a obnovovací školení v rozsahu 35 hodin. Autoškola Praha provádí samozřejmě také školení řidičů referentů.

Rekvalifikace

Ve spolupráci s Úřady práce pořádáme rekvalifikační kurzy k získání skupin C, C+E a D, profesních průkazů a učitelských oprávnění. Rádi Vám pomůžeme vybrat nejvhodnější rekvalifikační kurz. Poradíme Vám, jak postupovat s žádostí o rekvalifikaci na vašem Úřadu práce. Kontaktujte nás!

Přezkoušení pro vrácení řidičského průkazu

Přezkoušení pro vrácení řidičského průkazu provádíme pro všechny skupiny řidičských oprávnění, které nabízíme v rámci výuky a výcviku a pokud možno v co nejkratších lhůtách. Vzhledem ke složitosti procesu a odlišnostem od běžné zkoušky doporučujeme všem zájemcům před podniknutím prvních kroků telefonickou konzulaci s námi!

Příprava učitelů autoškol

Dlouhodobě se intenzivně věnujeme přípravě žadatelů pro vykonání zkoušky k získání profesního osvědčení učitele autoškoly. Tyto kurzy se staly tradiční součastí naší nabídky a otevíráme je několikrát za rok.

Psychotesty pro řidiče

Autoškola Krátký nabízí všem řidičům možnost vykonání dopravních psychotestů přímo v naší učebně. Jsme schváleným pracovištěm k provádění dopravně psychologických vyšetření. Pokud máte o dopravní psychotesty zájem, ať už z povinnosti vyplývající z vašeho zaměstnání jako řidiče z povolání, vrácení řidičského průkazu nebo jste účastníci kurzu pro budoucí učitele autoškoly, neváhejte kontaktovat nás nebo naší paní psycholožku pro více informací.

Nahoru