autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 18, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

O nás

Autoškola Krátký byla založena v roce 1998 a v současnosti se řadí mezi největší autoškoly v Praze. Od první chvíle až do současnoti prošla naší autoškolou celá řada učitelů, vystřídali jsme mnoho výcvikových vozidel, zrealizovali jsme spoustu dobrých nápadů, vycvičili jsme obrovské množství řidičů i budoucích učitelů. Na první jízdy s vozy Škoda Favorit, náklaďákem IFA nebo motocyklem Simson dnes vzpomínáme s nostalgií a úsměvem na tváři a jsme rádi, že se nám i v dnešní velké konkurenci stále daří udržovat tým skvělých učitelů, neustále obnovovat a rozšiřovat nejen náš vozový park, ale hlavně počty našich spokojených klientů. Jsme tu pro Vás již 20 let!

Najdete nás stále na stejné adrese v Praze na Vinohradech, v blízkosti centra a s výbornou dostupností městské hromadné dopravy.

Autoškola Praha vám nabízí komplexní služby v oblasti autoškol a školení řidičů.

Výcvik řidičů a kondiční jízdy

Prodvádíme výuku a výcvik pro získání všech nejčastěji využívaných skupin řidičských oprávnění. Získat u nás můžete skupiny AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D a T. Disponujeme rozsáhlým vozovým parkem, který čítá více jak 20 vozidel a je pravidelně obměňován. Nabízíme výcvik na vozidle s automatickou převodovkou (skupina B). Získat u nás můžete také "rozšířené B", tedy B96. Naše autoškola poskytuje zájemcům také kondiční jízdy, a to na všechny skupiny, které vyučujeme.

Školení řidičů

V rámci naší autoškoly je zřízeno také Akreditované školící středisko, které provádí školení řidičů profesionálů k získání či obnovení profesního průkazu nebo pravidelné školení řidičů, kteří již vlastní profesní průkaz. Školení řidičů nabízíme ve všech zákonných formách: pravidelné školení, vstupní školení, rozšiřující školení a obnovovací školení v rozsahu 35 hodin. Autoškola Praha provádí samozřejmě také školení řidičů referentů.

Rekvalifikace

Ve spolupráci s Úřady práce pořádáme rekvalifikační kurzy k získání skupin C, C+E a D, profesních průkazů a učitelských oprávnění. Rádi Vám pomůžeme vybrat nejvhodnější rekvalifikační kurz. Poradíme Vám, jak postupovat s žádostí o rekvalifikaci na vašem Úřadu práce. Kontaktujte nás!

Psychotesty pro řidiče

Autoškola Praha nabízí všem řidičům možnost vykonání dopravních psychotestů přímo v naší učebně. Pokud máte o dopravní psychotesty zájem, ať už z povinnosti vyplývající z vašeho zaměstnání jako řidiče z povolání, vrácení řidičského průkazu nebo jste účastníci kurzu pro budoucí učitele autoškoly, neváhejte kontaktovat nás, nebo naší paní psycholožku pro více informací.

Přezkoušení pro vrácení řidičského průkazu

Přezkoušení pro vrácení řidičského průkazu provádíme pro všechny skupiny řidičských oprávnění, které nabízíme v rámci výuky a výcviku a pokud možno v co nejkratších lhůtách. Vzhledem ke složitosti procesu a odlišnostem od běžné zkoušky doporučujeme všem zájemcům před podniknutím prvních kroků telefonickou konzulaci s námi!

Příprava učitelů autoškol

Dlouhodobě se věnujeme přípravě k získání profesního osvědčení pro budoucí učitele autoškol. Tyto kurzy se staly tradiční součastí naší nabídky a otevíráme je několikrát za rok. 

Nahoru