autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 17, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

Naše služby

Autoškola Krátký poskytuje komplexní služby v oblasti řidičských průkazů a školení řidičů. 

Naše nabídka zahrnuje:

 • Výuku a výcvik skupin AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D a T
  • Výcvik na vozidle skupiny B s automatickou převodovkou
  • Výcvik pro získání B96
  • Výuku a výcvik v cizích jazycích (angličtina, němčina)
 • Školení řidičů
  • Školení řidičů referentů
  • Profesní průkazy
 • Kondiční jízdy
 • Přezkoušení pro vrácení řidičského průkazu
 • Rekvalifikační kurzy
  • Řidičské průkazy C, C+E a D
  • Profesní průkazy
 • Dopravní psychotesty
 • Kurzy pro budoucí učitele autoškol

Řidičské průkazy

Autoškola Praha nabízí výuku a výcvik pro všechny nejčastěji využívané skupiny řidičských oprávnění od motocyklů až po traktor. Pokud se chcete dozvědět více informací o jednotlivých skupinách, které u nás můžete získat, klikněte na příslušnou skupinu řidičského oprávnění na konci této stránky.

Výcvik na vozidle s automatickou převodovkou

Nechcete se trápit s řazením? Naše autoškola má k dispozici vozidlo skupiny B vybavené automatickou převodovkou. Kromě praktického výcviku je toto vozidlo velmi oblíbené u zájemců o kondiční jízdy.

Výuka a výcvik v cizím jazyce

Mluvíme cizími jazyky! Podrobnější informace o cizojazyčné výuce v Autoškole Praha naleznete na stránce Driving school in a foreign language. V současné době jsme schopni vám nabídnout výuku a výcvik v angličtině a němčině. Uvedené jazyky nemusí být k dispozici pro všechny vyučované skupiny řidičských oprávnění. 

Školení řidičů profesionálů

Chcete pracovat jako profesionální řidič vozidel skupiny C nebo D? Pak budete potřebovat k výkonu své práce profesní průkaz způsobilosti řidiče - lidově řečeno profesák. Autoškola Krátký vám nabízí možnost absolvování vstupního, rozšiřujícího a obnovovacího školení v rozsahu 35 hodin. Dále naše školící středisko poskutuje samozřejmě pravidelná školení v rozsahu 7 hodin.

Školení řidičů referentů

Řízení firemních vozidel skupiny B, a to i pro soukromé účely, je podmíněné pravidelným školením řidičů - tzv. referentské školení. Toto školení provádíme jak individuální formou pro jednotlivce, tak i hromadnými kurzy. Se školením řidičů referentů máme dlouhodobé zkušenosti. Školíme od malých rodinných firem až po významné celostátně známé společnosti. V rámci referentského školení provádíme i zkušební jízdy řidičů, videokonference či školení zásad první pomoci s členem HZS ČR. Školení dokážeme vytvořit přesně dle Vašich požadavků. Vyzkoušejte naše školení řidičů referentů! Dokážeme vám, že prezenční forma školení má i v době vzrůstající popularity e-learningu stále smysl!

Kondiční jízdy

Naši učitelé vám pomohou vrátit se do provozu po delší pauze v řízení, naučí vás něčemu novému, nebo vám dodají potřebnou sebejistotu. V rámci kondičních jízd máte možnost vyzkoušet si jízdu nejen v hustém provozu hlavního města, ale i na rychlostních silnicích, nebo se třeba naučit parkovat. Kondiční jízdy poskytujeme pro všechny skupiny řidičských oprávnění, které vyučujeme. Ať už jste získali řidičský průkaz nedávno, nebo jej máte mnoho let a neřídíte, neváhejte vyzkoušet kondiční jízdy v Praze.

Vrácení řidičského průkazu

Přišli jste o řidičský průkaz a chcete požádat o jeho vrácení? Připravíme vás na přezkoušení tak, abyste jej pokud možno úspěšně absolvovali na první pokus. Navíc v Autoškole Praha můžete absolvovat nejen přezkoušení pro vrácení řidičského průkazu, ale i dopravní psychotesty.

Rekvalifikace

Díky naší spolupráci s úřady práce jsme pro vás připravili rekvalifikační kurzy. Formou rekvalifikace můžete rozšířit své řidičské oprávnění o další skupiny nebo získat profesní průkaz řidiče.

Kurzy pro budoucí učitele autoškol

Věděli jste, že je u nás dlouhodobý nedostatek učitelů pro výcvik řidičů a autoškoly často marně shánějí nové kolegy? Hledáte zaměstnání a baví vás řidit? Uvažovali jste někdy o práci učitele autoškoly? Příprava budoucích učitelů autoškol má u nás dlouholetou tradici. Tak neváhejte a kontaktujte nás pro více informací, třeba právě zahajujeme nový učitelský kurz!

Dopravní psychotesty

Nabízíme vám možnost vykonat dopravní psychotesty přímo v naší autoškole za účasti akreditovaného dopravního psychologa. Více informací naleznete na stránce dopravní psychotesty.

Nahoru