autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 18, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

Naše služby

Autoškola Krátký poskytuje komplexní služby v oblasti řidičských průkazů a školení řidičů. 

Naše nabídka zahrnuje:

 • Výuku a výcvik skupin AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D a T
  • Výcvik na vozidle skupiny B s automatickou převodovkou
  • Výcvik pro získání B96
  • Výuku a výcvik v cizích jazycích
 • Školení řidičů
  • Školení řidičů referentů
  • Profesní průkazy
  • Obsluha digitálního tachografu (tachografový trenažér)
  • Pracovní režimy řidiče
 • Kondiční jízdy
 • Přezkoušení pro vrácení řidičského průkazu
 • Rekvalifikační kurzy
 • Dopravní psychotesty
 • Kurzy pro budoucí učitele autoškol

Dárkové poukazy

Chcete se v nadcházejícím předvánočním období vyhnout shonu, tlačenicím a frontám v obchodech? Kurz pro získání řidičského průkazu je dárek nejen trvalé, ale také vysoké hodnoty. Dárkové poukazy vystavujeme na počkání a můžete pomocí nich svým blízkým darovat nejen výcvik, ale samozřejmě jakékoliv služby nabízené naší autoškolou, například kondiční jízdy.

Řidičské průkazy

Autoškola Praha nabízí výuku a výcvik pro všechny nejčastěji využívané skupiny řidičských oprávnění od motocyklů až po autobus. Pokud se chcete dozvědět více informací o jednotlivých skupinách, které u nás můžete získat, klikněte na příslušnou skupinu řidičského oprávnění na konci této stránky.

Výcvik na vozidle s automatickou převodovkou

Nechcete se trápit s řazením? Naše autoškola má k dispozici vozidlo skupiny B vybavené automatickou převodovkou. Kromě praktického výcviku je toto vozidlo velmi oblíbené u zájemců o kondiční jízdy.

Výuka a výcvik v cizím jazyce

Mluvíme cizími jazyky! Podrobnější informace o cizojazyčné výuce v Autoškole Praha naleznete na stránce Driving school in a foreign language. Autoškola v angličtině - s námi žádný problém!

Školení řidičů profesionálů

Chcete pracovat jako profesionální řidič vozidel skupiny C a D? Pak budete potřebovat k výkonu své práce profesní průkaz způsobilosti řidiče - lidově řečeno profesák. Autoškola Krátký vám nabízí možnost absolvování vstupního, rozšiřujícího a obnovovacího školení v rozsahu 35 hodin. Dále naše školící středisko poskutuje samozřejmě roční pravidelná školení v rozsahu 7 hodin. Jako nadstavbu nabízíme našim klientům školení zaměřené na obsluhu digitálního tachografu (s využitím unikátního tachografového trenažéru) a pracovní režimy řidiče.

Školení řidičů referentů

Řízení firemních vozidel skupiny B, a to i pro soukromé účely, je podmíněné pravidelným školením řidičů - tzv. referentské školení. Toto školení provádíme jak individuální formou pro jednotlivce, tak i hromadnými kurzy pro firmy. Se školením řidičů referentů máme dlouhodobé zkušenosti. Školíme od malých rodinných firem až po významné celostátně známé společnosti. V rámci referentského školení provádíme i zkušební jízdy řidičů, videokonference či školení zásad první pomoci s členem ZZS HMP. Školení dokážeme vytvořit zcela dle Vašich požadavků, včetně výjezdů po celém území ČR. Vyzkoušejte naše školení řidičů referentů! Dokážeme vám, že prezenční forma školení má stále smysl!

Kondiční jízdy

Naši učitelé vám pomohou vrátit se do provozu po delší pauze v řízení, naučí vás něčemu novému, nebo vám dodají potřebnou sebejistotu. V rámci kondičních jízd máte možnost vyzkoušet si jízdu nejen v hustém provozu hlavního města, ale i na rychlostních silnicích, nebo se třeba naučit parkovat. Kondiční jízdy poskytujeme pro všechny skupiny řidičských oprávnění, které vyučujeme. Ať už jste získali řidičský průkaz nedávno, nebo jej máte mnoho let a neřídíte, neváhejte vyzkoušet kondiční jízdy v Praze.

Vrácení řidičského průkazu

Přišli jste o řidičský průkaz a chcete požádat o jeho vrácení? Připravíme vás na přezkoušení tak, abyste jej pokud možno úspěšně absolvovali na první pokus. Navíc v Autoškole Praha můžete absolvovat nejen přezkoušení pro vrácení řidičského průkazu, ale i dopravní psychotesty.

Rekvalifikace

Díky naší spolupráci s úřady práce jsme pro vás připravili rekvalifikační kurzy. Formou rekvalifikace můžete rozšířit své řidičské oprávnění o další skupiny, získat profesní průkaz nebo se stát novým učitelem autoškoly.

Dopravní psychotesty

Nabízíme vám možnost vykonat dopravní psychotesty přímo v naší autoškole za účasti akreditovaného dopravního psychologa. Více informací naleznete na stránce dopravní psychotesty.

Kurzy pro budoucí učitele autoškoly

Věděli jste, že je u nás dlouhodobý nedostatek učitelů pro výcvik řidičů a autoškoly často marně shánějí nové kolegy? Hledáte zaměstnání a baví vás řidit? Uvažovali jste někdy o práci učitele autoškoly? Naše kurzy pro získání učitelského oprávnění mají dlouholetou tradici a jsou velmi žádané. Tak neváhejte a kontaktujte nás pro více informací, třeba právě zahajujeme nový učitelský kurz!

 

Nahoru