autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 17, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

Vrácení ŘP

V naší autoškole můžete absolvovat přezkoušení pro vrácení řidičského průkazu skupin AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D a T.

Přezkoušení pro vrácení řidičského průkazu se vždy snažíme provádět v co možná nejkratším termínu po vašem přihlášení. U nás čekat nemusíte, našim žákům jsme schopni zajistit dostatek závěrečných zkoušek.

V rámci přezkoušení z odborné způsobilosti absolvuje každý žadatel testy a praktické jízdy. Žadatelé, kteří vykonávají přezkoušení pro vrácení skupin C, C+E a D musí také vykonat přezkoušení z praktické údržby.

Všem žadatelům o přezkoušení doporučujeme absolvovat alespoň jednu hodinu praktického výcviku v řízení vozidla, výrazně tím zvyšujete šanci uspět při přezkoušení na první pokus.

Cena za přezkoušení je závislá na množství skupin, které požadujete vrátit. Výcvik v řízení vozidla a přezkoušení pro vrácení řidičského průkazu lze absolvovat až po vypršení trestu.

Vrácení řidičského průkazu - co budete potřebovat:

  • Žádost o přijetí k výuce a výcviku
  • Posudek o zdravotní způsobilosti potvrzený praktickým lékařem (nesmí být starší více jak 3 měsíce)
  • Výpis z karty řidiče vydaný jakýmkoliv obecním úřadem (výpisy ze systému CzechPoint nelze akceptovat)
  • Dopravně psychologické vyšetření budete potřebovat až při podání žádosti o vrácení řidičského průkazu. Při přezkoušení psychotesty nepotřebujete, proto je doporučujeme vykonat až po přezkoušení nebo v jeho průběhu.

Nevíte s s něčím rady? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme!

Nahoru