Kontakt na Autoškolu
Místo autoškoly

Školení řidičů - Profesní průkaz

Profesák levně a bez zkoušek
Získejte profesní průkaz bez zkoušek

Autoškola Krátký v Praze nabízí školení řidičů profesionálů pro skupiny C, D, E a školení řidičů referentských vozidel skupiny B. Dlouhodobě se věnujeme firemnímu školení řidičů.

V našem Akreditovaném školícím středisku je možné absolvovat školení řidičů k získání profesního průkazu řidiče, absolvovat školení na prodloužení jeho platnosti nebo obnovení profesního průkazu.

Školení řidičů profesionálů

Zájemci o vstupní školení, rozšiřující nebo pravidelné školení se musí hlásit v naší autoškole nejméně 2 týdny předem.

Co to je profesní průkaz?
Profesák

Školení řidičů je možné absolvovat výhradně v sídle našeho akreditovaného školícího střediska na adrese Jana Masaryka 49, Praha 2.

V případě hromadné skupiny nad 10 osob je možno provést školení i během víkendu.

Akreditované školící středisko Praha vypisuje termíny zahájení pravidelného, rozšiřujícího a vstupního školení řidičů na profesní průkaz způsobilosti řidiče ( profesák ) po předchozí vzájemné dohodě.

Pro více informací prosím kontaktujte školící středisko Autoškoly Praha na telefonu: 222 511 408.

Změna ve vydávání profesních průkazů řidiče

POZOR!!! Vlastníte řidičský průkaz pro skupinu C nebo D?

Právě Vy můžete patřit do skupiny řidičů, kteří dle zákona mohou získat profesní průkaz bez zkoušek. Vyhnete se tak vysokým cenám za školení a profesák můžete získat velmi rychle a snadno.

Zavolejte nám a informujte se!

Rekvalifikace, úřady práce

Chci vědět více o rekvalifikaci
Více informací o rekvalifikačních kurzech

Pořádáme rekvalifikační kurzy k získání řidičských průkazů skupin C, C+E, D a profesního průkazu řidiče.

Naše autoškola dlouhodobě spolupracuje s Úřady práce z celé ČR. V případě že máte zájem o rekvalifikačí kurz pro řidiče a nevíte si rady, zavolejte. Poradíme Vám jak postupovat, aby Úřad práce Vámi zvolenou rekvalifikaci zajistil a zaplatil.

Vstupní školení

Absolvováním vstupního školení a složením závěrečné zkoušky získáte profesní způsobilost, která je nutná k výkonu práce řidiče.

Existuje několik druhů vstupního školení, abychom vám pomohli s výběrem a zajistili pro vás to nejsnadnější a nejvhodnější školení, kontaktujte nás na telefonním čísle 222 511 408.

Pravidelné školení

Roční pravidelná školení slouží k tomu, aby si řidič osvěžil vědomosti, které získal ve vstupním školení a zjistil informace o novinkách souvisejících s výkonem práce řidiče.

Každý řidič, který je držitelem profesního průkazu musí absolvovat pravidelná školení. Profesní způsobilost je vydávána s platností 5 let, v této lhůtě musí řidiči absolvovat 5 pravidelných školení. Posléze žádají o prodloužení platnosti profesního osvědšení.

Na pravidelná školení se můžete přihlásit jako jednotlivci i jako firma, dle zákona ovšem není možné provádět školení jinde, než v našem školícím středisku na Vinohradech.


Zkušební testy

Zkušební testy pro zisk profesního průkazu po absolvování vstupního školení nebo rozšiřujícího školení probíhají pomocí výpočetní techniky. Procházet testové otázky můžete na této adrese: http://etesty2.mdcr.cz pod sekcí "Profesní způsobilost řidiče", naleznete zde také možnost vyzkoušet si nanečisto cvičný test.

Školení řidičů referentů

Máte zájem o referentské školení?
Referentská školení řidičů

Povinnost školení řidičů referentů vyplývá ze zákona č. 262/2006 Sb., Zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a týká se všech zaměstnanců, kteří při výkonu zaměstnání řídí vozidlo. Referentské školení lze provádět jak na naší učebně, tak v místě, které určí klient.

Máme zkušenosti se školením zaměstnanců významných společností, prováděním cvičných jízd, on-line školením, výjezdy na firemní akce. Sdělte nám naše požadavky, připravíme ideální referentské školení právě pro vás!

Kvůli maximální názornosti provádíme toto školení pomocí výpočetní techniky.

Novinky rss feed

Vystavujeme dárkové poukazy!
27.11.2016Vystavujeme dárkové poukazy!
Ať se nám to líbí nebo ne, opět je tady advent a s ním začínající vánoční shon... Reklamní kampaně, obchody plné lidí... stejně nás tak jako tak potřeba nakoupit nějaké ty vánoční dárky asi dožene. Kurz v autoškole je dárek vysoké a trvalé hodnoty, navíc se při jeho pořízení nebudete tlačit ve frontách! Vystavujeme dárkové poukazy, darovat lze vše, co najdete v našem ceníku!!
více
17.05.2016Přijďte si k nám udělat řidičák na traktor !
Potřebujete řidičské oprávnění skupiny T? Proč si ho neudělat u nás! Od dubna máme k dispozici vlastní výcvikový traktor Zetor 5211 s vlekem WL 3,5. Traktor prošel nedávno renovací, světla svítí, stěrače stírají, ostřikovače ostřikují takže jsme tím pádem plně připraveni zahájit váš výcvik na skupinu T bez zbytečných průtahů.
více
Driving school of Prague Dopravní psychotesty Připrava učitelů autoškol