autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 17, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

Školení řidičů

Autoškola Praha vám nabízí tyto druhy školení řidičů:

Školení řidičů profesionálů (profesní průkazy)

V rámci autoškoly Krátky je zřízeno akreditované školící středisko pro zdokonalování odborné způsobilosti řidičů.

Držitelé profesního průkazu nebo zájemci o jeho získání u nás mohou absolvovat jak pravidelné a vstupní, tak i rozšiřující školení.

Zájemci o profesní školení se musí hlásit v naší autoškole pokud možno alespoň 2 týdny předem. Toto školení je možné absolvovat výhradně na učebně našeho akreditovaného školícího střediska na adrese Jana Masaryka 49, Praha 2.

Naše Akreditované školící středisko vypisuje termíny zahájení pravidelného, rozšiřujícího a vstupního školení řidičů na profesní průkaz způsobilosti řidiče individuálně. Pravidelné školení probíhá několikrát do měsíce, vstupní a rozšiřující zahajujeme zpravidla 1x za měsíc.

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Školení řidičů referentů

Povinnost absolvovat školení řidičů referentů (vozidla skupiny B) vyplývá ze zákona č. 262/2006 Sb., Zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a týká se všech zaměstnanců, kteří při výkonu zaměstnání řídí vozidlo. Referentské školení lze provádět kdekoliv a není stritkně vázano na naší učebnu.

Máme dlouholeté zkušenosti se školením zaměstnanců významných společností, prováděním cvičných jízd či s výjezdy na firemní akce. I přes rostoucí popularitu e-learningu počet našich klientů, kteří mají zájem o prezenční školení, stále stoupá. Sdělte nám vaše požadavky a nebojte se nás vyzkoušet! Připravíme ideální referentské školení právě pro vás!

Nahoru