autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 18, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

Výcvik řidičů

Autoškola Praha Vám nabízí:

  • Výcvik řidičů pro získání skupin AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D a T
  • Výcvik skupiny B na vozidle s automatickou převodovkou
  • Doplňovací výcvik pro získání B96
  • Výcvik v cizích jazycích
  • Kondiční jízdy pro držitele řidičských průkazů

Výuka a výcvik probíhá v naší autoškole formou individuálního studijního plánu (mimo skupiny D), což znamená, že se žáci vzdělávají samostudiem doma a do autoškoly dochází na předepsané konzultace a hodiny výcviku.

Formou individuálního studijního plánu nebo kurzu Vás naši zkušení a trpěliví učitelé připraví ke zkouškám na příslušnou kategorii řidičského průkazu v čase, který bude vyhovovat právě Vám. A to i v ranních a večerních hodinách. Za příplatek můžete využít naší nabídky intenzivního kurzu.

Umístění naší autoškoly v samém centru Prahy vyhovuje především těm budoucím řidičům, kteří si uvědomují, že budou auto používat v náročném provozu. Díky tomu nás často vyhledávají i žadatelé o kondiční jízdy.

Náš vozový park zahrnuje osobní automobily Škoda Fabia, Octavia, Roomster, Yeti a Rapid, Hyundai i30 a ix20, Renault Clio, Dacia Dokker, Volkswagen Polo automat, přívěsný vozík Agados, dále také motocykly Suzuki GS, Suzuki GSF Bandit a Jawa Travel, nákladní automobil Mercedes Atego s tandemem Svan, autobus Karosa a traktor Zetor. Techniku si nepronajímáme - všechna vozidla jsou v našem vlastnictví, tím pádem vždy k dispozici našim žákům. Vozový park pravidelně obměňujeme, například v roce 2018 jsme do vozového parku zařadili tři nová vozidla pro výcvik skupiny B.

Kurzovné lze platit v hotovosti nebo převodem na účet. Našim žákům umožňujeme platit kurzovné na splátky se zálohou již od 3.000,- Kč, což ocení zejména studenti.

Výuku a výcvik pro cizince zajišťujeme v angličtině a francouzštině, po dohodě se pokusíme zajistit výuku a výcvik i v jiných jazycích. Cizincům rádi zajistíme překladatele pro závěrečné zkoušky.

Nahoru