autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 18, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

Školení řidičů profesionálů

Autoškola Krátký v Praze nabízí školení řidičů profesionálů pro skupiny C, C+E a D. Školíme firemní kolektivy i jednotlivce.

V našem Akreditovaném školícím středisku je možné absolvovat vstupní školení pro získání profesního průkazu řidiče, absolvovat roční pravidelné školení nebo rozšířit rozsah stávajícího profesního průkazu.

Důležitá změna ve vydávání profesních průkazů řidiče

Vlastníte řidičský průkaz pro skupinu C nebo D?

Možná právě vy patříte mezi řidiče, kteří dle zákona mohou získat profesní průkaz rychle, levně a bez zkoušek. Zavolejte nám a informujte se!

Rekvalifikace, Úřady práce

Autoškola Praha pořádá rekvalifikační kurzy k získání řidičských průkazů skupin C, C+E, D a profesního průkazu řidiče.

Naše autoškola dlouhodobě spolupracuje s Úřady práce z celé ČR. V případě že máte zájem o rekvalifikačí kurz pro řidiče a nevíte si rady, zavolejte nám. Poradíme Vám jak postupovat, aby Úřad práce Vámi zvolenou rekvalifikaci zajistil a zaplatil.

Vstupní školení

Profesní průkaz, který je nutný k výkonu práce řidiče, získáte na základě absolvování vstupního školení a úspěšného složení teoretické závěrečné zkoušky.

Zkušební testy pro zisk profesního průkazu po absolvování vstupního školení probíhají pomocí výpočetní techniky. Procházet testové otázky můžete na této adrese pod sekcí "Profesní způsobilost řidiče", naleznete zde také možnost vyzkoušet si nanečisto cvičný test.

Vstupní školení provádíme v základním (140 hodin) i rozšířeném (280 hodin) rozsahu. Školení v našem akreditovaném školícím středisku zahajujeme minimálně 1x měsíčně.

Pravidelné školení

Každý aktivní řidič, který je držitelem profesního průkazu, musí absolvovat pravidelná školení. Profesní způsobilost je vydávána s platností na 5 let. V této době musí řidiči absolvovat 5 pravidelných školení v rozsahu 7 hodin. Na základě potvrzení o jejich absolvování poté žádají o prodloužení platnosti profesního osvědčení na dalších 5 let. Pro prodloužení platnosti profesního osvědčení nevykonává řidič žádnou zkoušku.

Roční pravidelná školení slouží k tomu, aby si řidič osvěžil vědomosti, které získal ve vstupním školení a byl seznámen s novinkami které potřebuje pro výkon práce řidiče.

Pravidelné školení v rozšířeném rozsahu

Pravidelné školení v rozšířeném rozsahu 35 hodin je určeno všem řidičům, kteří již v minulosti vlastnili profesní průkaz, jeho platnost vypršela a nyní chtějí opět začít vykonávat práci řidiče. 

Zároveň mohou tohoto školení využít řidiči, kteří získali svůj řidičský průkaz skupiny C nebo D do data stanoveného zákonem. Pokud patříte mezi tyto řidiče, máte možnost získat profesní průkaz za velmi výhodných podmínek. Kontaktujte nás pro více informací!

Rozšiřující školení

Rozšiřující školení v rozsahu 45 hodin je určeno pro držitele profesních průkazů, kteří chtějí svůj stávající profesák rozšířit o další skupinu. Dle zákona je toto školení ukončeno závěrečnou zkouškou, podobně jako vstupní školení.

Jaký druh školení si mám vybrat?

Pro získání profesního průkazu řidiče je v konkrétních případech možné zvolit více postupů. Kombinace pravidelného školení v rozšířeném rozsahu a rozšiřujícího školení vám může oproti vstupnímu školení ušetřit nemalé finanční prostředky. Rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnější formy školení. Kontaktujte nás na telefonním čísle 222 511 408.

Nahoru