autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 18, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

Řidičský průkaz pro skupinu B

Naše autoškola se Vám, žadatelům o řidičský průkaz skupiny B snaží vždy nabízet co možná nejkvalitnější výuku a výcvik. Naším cílem je naučit Vás řídit!

V rámci výuky a výcviku u nás absolvujete samozřejmě výuku teorie na naší učebně včetně zdravotnické přípravy. Všech 28 hodin výcviku v řízení vozidla strávíte s našimi učiteli přímo ve výcvikovém vozidle (nenahrazujeme části výcviku trenažerem). Zároveň jsme všem našim žákům schopni zajistit absolvování závěrečné zkoušky ihned po ukončení autoškoly.

Podmínky přijetí k výuce a výcviku

  • Vyplněná a podepsaná Žádost o přijetí k výuce a výcviku
  • Lékařský posudek potvrzený praktickým lékařem (nesmí být starší více jak 3 měsíce)
  • Trvalý nebo přechodný pobyt na území ČR (případně prokázání vazeb)
  • Zaplacení první splátky ve výši min. 3.000,- Kč

Věkový limit pro skupinu B

  • 18 let

Závěrečné zkoušky lze absolvovat až po dovršení věku. Výuka a výcvik může být zahájena 18 měsíců před dovršením věku.

Co lze řídit se skupinou B

  • motorové vozidlo s výjimkou vozidel skupin AM, A1, A2, A, s největší povolenou hmotnost do 3.500 kg, s nejvýše 8 místy k sezení kromě místa řidiče, ke kterým smí být připojeno přípojné vozidlo: a/ o největší povolené hmotnosti nepřevyšující 750 kg, b/ o největší povolené hmotnosti převyšující 750 kg, pokud největší povolená hmotnost této jízdní soupravy nepřevyšuje 3.500 kg
  • vozidla zařazená do skupiny A1, pokud jsou vybavena automatickou převodovkou
  • tříkolová vozidla zařazená do skupiny A (pouze pro řidiče starší 21 let)

Výcviková vozidla

Autoškola Praha používá pro výcvik vozidla Škoda Octavia, Roomster, Fabia a Yeti, Hyundai i30 a Volkswagen Polo s automatickou převodovkou. Vozový park pravidelně obměňujeme. V průběhu roku 2017 se můžete těsit na novou Škodu Rapid.

Výukové prostory

Naše učebny najdete na adrese: Jana Masaryka 49, Praha 2. Kromě výukových prostor, jsou žákům k dispozici tabule pro názorné výkresy, projekce pomocí LCD a velké množství výukových pomůcek (včetně modelů).

Dárkové poukazy

Chcete darovat kurz pro získání řidičského průkazu jako dárek? Vystavujeme dárkové poukazy. Tyto poukazy lze využít i pro nákup kondičních jízd. Více informací se dozvíte na stráce Dárkové poukazy.

Převod z jiné autoškoly

K výuce a výcviku přijímáme i žáky z jiných autoškol. O podmínkách převodu z jiné autoškoly se informujte osobně v naší kanceláři, nebo telefonicky na: 222 511 408.

Elektronické testy (eTesty)

Soubor všech otázek určený k procvičování na závěrečnou zkoušku z předpisů o provozu vozidel a zdravotnické přípravy najdete na této adrese: http://etesty2.mdcr.cz/.

Ke stažení

Nahoru