autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 18, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

Řidičský průkaz pro skupinu C+E

Autoškola Praha disponuje vlastním přípojným vozidlem Svan, které slouží pro výcvik skupiny C+E. Lektoři naší autoškoly vás připraví k řízení jízdní soupravy skupiny C+E, ať už za účelem vykonávání práce řidiče, nebo pro osobní účely. Taktéž nabízíme kurzy pro získání profesního průkazu.

Celá souprava pro výcvik skupiny C+E je v našem vlastnictví a slouží výhradně k výuce a výcviku. Výuku a výcvik zahaujeme individuálně - u nás se nečeká!

Podmínky přijetí k výuce a výcviku

  • Vyplněná a podepsaná Žádost o přijetí k výuce a výcviku
  • Lékařský posudek potvrzený praktickým lékařem (nesmí být starší více jak 3 měsíce)
  • Trvalý nebo přechodný pobyt na území ČR (případně prokázání vazeb)
  • Zaplacení první splátky ve výši min. 3.000,- Kč
  • Držení řidičského oprávnění pro skupinu C

Věkový limit pro skupinu C+E

  • 21 let
  • 18 let - při současném absolvování vstupního školení pro získání profesního průkazu řidiče, zaměstnanci vybraných bezpečnostních složek, opraváři motorových vozidel

Závěrečné zkoušky lze absolvovat až po dovršení věku. Výuka a výcvik může být zahájena 18 měsíců před dovršením věku. O možnosti získat řidičský průkaz pro skupinu C+E dříve jak ve 21 letech se prosím informujte osobně v naší kanceláři nebo telefonicky na 222 511 408.

Co lze řídit se skupinou C+E

  • Jízdní soupravu složenou z motorového vozidla skupiny C a přípojného vozidla o největší povolené hmotnosti vyšší než 750 kg
  • Jízdní soupravu skupiny B+E
  • Jízdni soupravu skupiny D+E (pokud je žák držitelem skupiny D, získá po složení zkoušek na skupinu C+E automaticky také D+E)

Výcviková jízdní souprava

Autoškola Praha používá pro výcvik skupiny C+E zánovní nákladní automobil Mercedes-Benz Atego s tandemem Svan CHTP10. Při závěrečné zkoušce žadatele o řidičské oprávnění doprovází kromě zkušebního komisaře také učitel autoškoly, neboť je náš výcvikový automobil vybaven třemi sedačkami. Výcvikový nákladní automobil parkujeme v areálu Kovošrotu, ulice Ke Kablu, Praha 10. Zde také začínají hodiny výcviku pro získání řidičského průkazu pro skupinu C+E.

Výukové prostory

Naše učebny najdete na adrese: Jana Masaryka 49, Praha 2. Kromě výukových prostor, jsou žákům k dispozici tabule pro názorné výkresy, projekce pomocí LCD a velké množství výukových pomůcek (včetně modelů).

Dárkové poukazy

Chcete darovat kurz pro získání řidičského průkazu jako dárek? Vystavujeme dárkové poukazy. Tyto poukazy lze využít i pro nákup kondičních jízd. Více informací se dozvíte na stráce dárkové poukazy.

Převod z jiné autoškoly

K výuce a výcviku přijímáme i žáky z jiných autoškol. O podmínkách převodu z jiné autoškoly se informujte osobně v naší kanceláři, nebo telefonicky na: 222 511 408.

Profesní průkaz řidiče

Většina držitelů řidičského průkazu pro skupinu C+E bude pro výkon povolání řidiče muset získat ještě také profesní průkaz. Vstupní školení na zisk profesního průkazu můžete v našem Akreditovaném školícím středisku absolvovat již v průběhu výuky a výcviku pro získání řidičského průkazu skupiny C+E. Více informací naleznete na stránce školení řidičů profesionálů, O případné možnosti cenového zvýhodnění se informujte osobně v kanceláři naší autoškoly.

Elektronické testy (eTesty)

Soubor všech otázek určený k procvičování na závěrečnou zkoušku z předpisů o provozu vozidel a zdravotnické přípravy najdete na této adrese: http://etesty2.mdcr.cz/.

Ke stažení

Nahoru