autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 18, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

Řidičský průkaz pro skupinu T

Autoškola Krátký nabízí všem žadatelům možnost získat řidičský průkaz na traktor. Máme k dispozici vlastní traktor s vlekem, který v nedávné době prošel kompletní renovací. Kabina traktoru je pro potřeby závěrečné zkoušky vybavena třemi schálenými sedačkami.

Řidičák na traktor v Praze? U nás žádný problém! Od nedávné novely která mnoha lidem znemožnila řídit traktor bez absolvování autoškoly je náš výcvikový Zetor v trvalé permanenci. Získejte i Vy svůj řidičský průkaz na traktor u nás!

Podmínky přijetí k výuce a výcviku

  • Vyplněná a podepsaná Žádost o přijetí k výuce a výcviku
  • Lékařský posudek potvrzený praktickým lékařem (nesmí být starší více jak 3 měsíce)
  • Trvalý nebo přechodný pobyt na území ČR (případně prokázání vazeb)
  • Zaplacení první splátky ve výši min. 3.000,- Kč

Věkový limit pro skupinu T

  • 17 let

Závěrečné zkoušky lze absolvovat až po dovršení věku. Výuka a výcvik může být zahájena 18 měsíců před dovršením věku.

Co lze řídit se skupinou T

  • zemědělské a lesnické traktory a pracovní stroje samojízdné

Pozor na nedávnou novelizaci, která znemožnila řídit traktor do 3.500 kg držitelům řidičského průkazu pro skupinu B a některým držitelům řidičského průkazu pro skupinu C. Možná právě vy riskujete problém a neměli byste s přihlášením do autoškoly váhat!

Výcviková vozidla

Autoškola Praha používá pro výcvik skupiny T traktor Zetor 5211 s vlekem WL 3,5. Velký důraz klademe při výcviku na nácvik couvání, neučíme na tandemovém přívěsu, ale máme poctivý starý vlek s točnicí. Výcvikový traktor parkujeme v areálu Kovošrotu, ul. Ke Kablu, Praha 10. Zde také začínají hodiny výcviku v řízení vozidla.

Výukové prostory

Naše učebny najdete na adrese: Jana Masaryka 49, Praha 2. Kromě výukových prostor, jsou žákům k dispozici tabule pro názorné výkresy, projekce pomocí LCD a velké množství výukových pomůcek (včetně modelů).

Dárkové poukazy

Chcete darovat kurz pro získání řidičského průkazu jako dárek? Vystavujeme dárkové poukazy. Tyto poukazy lze využít i pro nákup kondičních jízd. Více informací se dozvíte na stráce Dárkové poukazy.

Převod z jiné autoškoly

K výuce a výcviku přijímáme i žáky z jiných autoškol. O podmínkách převodu z jiné autoškoly se informujte osobně v naší kanceláři, nebo telefonicky na: 222 511 408.

Elektronické testy (eTesty)

Soubor všech otázek určený k procvičování na závěrečnou zkoušku z předpisů o provozu vozidel a zdravotnické přípravy najdete na této adrese: http://etesty2.mdcr.cz/.

Ke stažení

Nahoru