autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 17, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

Máte profesní průkaz? Nezapomeňte si zkontrolovat jeho platnost!

Máte profesní průkaz? Nezapomeňte si zkontrolovat jeho platnost!17.1.2023
V tomto roce končí platnost velkého množství profesních průkazů. Nenechávejte páté školení na poslední chvíli.

Přihlášku na poslední páté školení doporučujeme podávat nejpozději tři měsíce před koncem platnosti profesáku. Může se stát, že školící střediska v tomto roce nebudou z kapacitních důvodů schopna uspokojit potřeby zájemců, kteří budou řešit problém na poslední chvíli.

Platnost profesního průkazu najdete na zadní straně řidičského průkazu (viz. foto) a pozor, platnost profesáku se nemusí u všech řidičů shodovat s platností řidičáku která je uvedena na přední straně. Stačí vyměnit řidičák z důvodu ztráty nebo zapsání nové skupiny a platnost řidičáku se přestane shodovat s platností profesáku.

Úřad byste měli kvůli výměně navštívit ideálně měsíc před koncem platnosti profesního průkazu.

Nahoru