autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 17, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

O nás

Autoškola Krátký byla založena v roce 1998 a patří mezi největší autoškoly v Praze. Od první chvíle až do současnosti prošla naší autoškolou celá řada učitelů, vystřídali jsme mnoho výcvikových vozidel, zrealizovali jsme spoustu dobrých nápadů a vycvičili jsme obrovské množství řidičů i budoucích učitelů. Na první jízdy s vozy Škoda Favorit, nákladním automobilem IFA nebo motocyklem Simson dnes vzpomínáme s nostalgií i úsměvem na tváři a jsme rádi, že se nám i po tak dlouhé době stále daří udržovat tým skvělých učitelů, pravidelně obnovovat vozový park a rozšiřovat počet našich spokojených klientů.

Kancelář a učebny autoškoly najdete na Vinohradech, kousek od náměstí Míru, v blízkosti centra Prahy, s výbornou dostupností městské hromadné dopravy.

Nabízíme vám komplexní služby v oblasti řidičských průkazů a školení řidičů.

Výuka a výcvik řidičů

Prodvádíme výuku a výcvik pro získání všech nejčastěji využívaných skupin řidičských oprávnění. Absolvovat u nás můžete výuku a výcvik na skupiny AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D a T. Výcvik k získání skupiny B provádíme také na vozidle vybaveném automatickou převodovkou. Získat u nás můžete také skupinu B v rozšířenému rozsahu - tedy B96.

Kondiční jízdy

Držitelé řidičských průkazů, kteří chtějí získat větší jistotu při řízení vozidla mohou v naší autoškole absolvovat kondiční jízdy. 

Školení řidičů

V rámci naší autoškoly je zřízeno také Akreditované školící středisko, které provádí školení řidičů profesionálů. Školení řidičů nabízíme ve všech zákonných formách: pravidelné školení, vstupní školení, rozšiřující školení a obnovovací školení v rozsahu 35 hodin. Provádíme také školení řidičů referentských vozidel.

Školení začínajících řidičů

Provádíme zdokonalování odborné způsobilosti řidičů kteří se v období do 2 let ode dne udělení řidičského oprávnění dopustili závažného porušení pravidel provozu na pozemních komunikacích.

Rekvalifikace

Ve spolupráci s Úřady práce pořádáme rekvalifikační kurzy k získání řidičských oprávnění skupin C, C+E, D a profesních průkazů.

Přezkoušení pro vrácení řidičského průkazu

Přezkoušení pro vrácení řidičského průkazu provádíme pro všechny skupiny řidičských oprávnění, které nabízíme v rámci výuky a výcviku.

Příprava učitelů autoškol

Tradiční a oblíbenou součástí naší nabídky jsou kurzy k získání profesního osvědčení učitele autoškoly.

Psychotesty pro řidiče

Jsme schváleným pracovištěm k provádění dopravně psychologických vyšetření. Dopravní psychotesty mužete vykonat v naší autoškole.

Nahoru