autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 17, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

Psychotesty

Všem řidičům, kteří mají dle zákona povinnost absolvovat dopravní psychotesty, nabízíme možnost vykonat psychotesty pro řidiče přímo na naší učebně v Praze za asistence naší akreditované dopravní psycholožky, paní PhDr. Pavly Rymešové.

Autoškola Praha vám nabízí tyto dopravní psychotesty:

  • psychotesty pro řidiče profesionály (skupina C a D)
  • psychotesty pro vrácení řidičského průkazu
  • psychotesty pro budoucí učitele autoškol

Termíny dopravních psychotestů jsou vypisovány individuálně. Pro informace o volných termínech kontaktujte prosím přímo paní PhDr. Pavlu Rymešovou na telefonním čísle 731 167 381.

Psychotesty pro vrácení řidičského průkazu

O nutnosti absolvovat dopravní psychotesty nerozhoduje počet nasbíraných trestných bodů! Psychotesty má povinnost absolvovat každý, komu byl řidičský průkaz zadržen na dobu 6 měsíců a delší. Důvod zadržení ani počet trestných bodů není rozhodující.

V naší autoškole můžete kromě dopravních psychotestů absolvovat samozřejmě také přezkoušení pro vrácení řidičského průkazu.

Přezkoušení pro vrácení řidičského průkazu se vždy snažíme řešit v co možná nejkratším termínu a připravit vás na zkoušky tak, aby pro vás celý proces vrácení řidičského průkazu byl rychlý a efektivní. Pro zjištění nejbližších volných termínů nás prosím kontaktujte!

Nahoru