autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 17, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

Školení řidičů profesionálů

Naše Akreditované školící středisko vám nabízí tyto druhy školení řidičů:

  • Vstupní školení (140 hodin)
  • Vstupní školení v rozšířeném rozsahu (280 hodin)
  • Rozšiřující školení (45 hodin)
  • Pravidelné školení (7 hodin)
  • Pravidelné školení v rozšířeném rozsahu (35 hodin)

Potřebujete profesák?

Vlastníte řidičský průkaz pro skupinu C nebo D?

Možná právě vy patříte mezi řidiče, kteří dle zákona mohou získat profesní průkaz rychle, levně a bez zkoušek. Zavolejte nám a informujte se!

Rekvalifikace, Úřady práce

Autoškola Praha pořádá rekvalifikační kurzy k získání řidičských průkazů skupin C, C+E, D a profesního průkazu řidiče.

Naše autoškola dlouhodobě spolupracuje s Úřady práce z celé ČR. V případě že máte zájem o rekvalifikační kurz a nevíte si rady, zavolejte nám. Poradíme vám jak postupovat.

Vstupní školení

Profesní průkaz, který je nutný k výkonu práce řidiče, získáte na základě absolvování vstupního školení a úspěšného složení teoretické závěrečné zkoušky.

Závěrečná zkouška probíhá pomocí výpočetní techniky. Procházet testové otázky si můžete zde pod sekcí "Profesní způsobilost řidiče", naleznete zde také možnost vyzkoušet si nanečisto cvičný test.

Vstupní školení provádíme v základním i rozšířeném rozsahu a zahajujeme ho zpravidla 1x měsíčně. Přihlašujte se proto s dostatečným předstihem.

Pravidelné školení

Každý aktivní řidič, který je držitelem profesního průkazu, by měl absolvovat pravidelná školení. Profesní způsobilost je vydávána s platností na 5 let. V této době musí řidič absolvovat 5 pravidelných školení v rozsahu 7 hodin. Na základě potvrzení o jejich absolvování poté žádá o prodloužení platnosti profesního osvědčení na dalších 5 let. Pro prodloužení platnosti profesního osvědčení nevykonává řidič žádnou zkoušku.

Termíny pravidelných školení vypisujeme individuálně dle počtu přihlášených řidičů, zpravidla několikrát do měsíce.

Pravidelné školení v rozšířeném rozsahu

Pravidelné školení v rozšířeném rozsahu 35 hodin je určeno všem řidičům, kteří již v minulosti vlastnili profesní průkaz, jeho platnost vypršela a nyní chtějí opět začít vykonávat práci řidiče. Zároveň mohou tohoto školení využít i ti řidiči, kteří sice profesní průkaz nikdy neměli, ale získali skupinu C před 10. 9. 2009 a nebo skupinu D před 10. 9. 2008.

Profesní průkaz se po absolvování tohoto typu školení vydává bez zkoušek.

Rozšiřující školení

Rozšiřující školení v rozsahu 45 hodin je určeno držitelům profesních průkazů, kteří chtějí svůj stávající profesák rozšířit o další skupinu. Dle zákona je toto školení ukončeno závěrečnou zkouškou, podobně jako vstupní školení.

Jaký druh školení si mám vybrat?

Pro získání profesního průkazu řidiče je v konkrétních případech možné zvolit více postupů. Kombinace pravidelného školení v rozšířeném rozsahu a rozšiřujícího školení vám může oproti vstupnímu školení ušetřit nemalé finanční prostředky. Rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnější formy školení. Kontaktujte nás pro více informací.

Nahoru