autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 17, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

Školení řidičů

Autoškola Praha vám nabízí tyto druhy školení řidičů:

Školení řidičů profesionálů (profesní průkazy)

V rámci autoškoly Krátky je zřízeno Akreditované školící středisko pro zdokonalování odborné způsobilosti řidičů.

Držitelé profesního průkazu nebo zájemci o jeho získání u nás mohou absolvovat jak pravidelné a vstupní, tak i rozšiřující školení.

Zájemci o profesní školení se musí hlásit v naší autoškole s dostatečným předstihem. Toto školení je možné absolvovat výhradně na učebně našeho akreditovaného školícího střediska na adrese Jana Masaryka 49, Praha 2.

Naše Akreditované školící středisko vypisuje termíny zahájení školení řidičů individuálně. Pravidelné školení probíhá několikrát do měsíce, vstupní a rozšiřující zahajujeme zpravidla 1x za měsíc. Pro získání přesných informací o volných kapacitách nás prosím kontaktujte.

Školení řidičů referentů

Povinnost absolvovat školení řidičů referentů (vozidla skupiny B) vyplývá ze zákona č. 262/2006 Sb., Zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a týká se všech zaměstnanců, kteří při výkonu zaměstnání řídí vozidlo. Referentské školení lze provádět kdekoliv, není stritkně vázano na naší učebnu.

Máme dlouholeté zkušenosti se školením zaměstnanců významných společností, prováděním cvičných jízd či s výjezdy na firemní akce. I přes rostoucí popularitu e-learningu počet našich klientů, kteří mají zájem o prezenční školení, stále stoupá. Sdělte nám vaše požadavky a nebojte se nás vyzkoušet! Připravíme ideální školení přesně dle vašich požadavků!

Školení začínajících řidičů

Provádíme zdokonalování odborné způsobilosti řidičů kteří se v období do 2 let ode dne udělení řidičského oprávnění dopustili závažného porušení pravidel provozu na pozemních komunikacích.

Nahoru