autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 17, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

Naše služby

Autoškola Krátký poskytuje komplexní služby v oblasti řidičských průkazů a školení řidičů. 

Naše nabídka zahrnuje:

 • Výuku a výcvik skupin AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D a T
  • Výcvik na vozidle skupiny B s automatickou převodovkou
  • Výcvik pro získání B96
  • Výuku a výcvik v cizích jazycích (angličtina, němčina)
 • Školení řidičů
  • Školení řidičů referentů
  • Školení řidičů profesionálů
  • Školení začínajících řidičů
 • Kondiční jízdy
 • Přezkoušení pro vrácení řidičského průkazu
 • Rekvalifikační kurzy
  • Řidičské průkazy C, C+E a D
  • Profesní průkazy
 • Dopravní psychotesty
 • Kurzy pro budoucí učitele autoškol

Řidičské průkazy

Autoškola Praha nabízí výuku a výcvik pro všechny nejčastěji využívané skupiny řidičských oprávnění od motocyklů až po traktor. Pokud se chcete dozvědět více informací o jednotlivých skupinách, které u nás můžete získat, klikněte na příslušnou skupinu řidičského oprávnění na konci této stránky.

Výcvik na vozidle s automatickou převodovkou

Nechcete se trápit s řazením? Naše autoškola má k dispozici vozidlo pro výcvik skupiny B které je vybavené automatickou převodovkou.

Výuka a výcvik v cizím jazyce

Mluvíme cizími jazyky! Podrobnější informace o cizojazyčné výuce v Autoškole Praha naleznete na stránce Driving school in a foreign language. V současné době jsme schopni vám nabídnout výuku a výcvik v angličtině a němčině. Uvedené jazyky nemusí být k dispozici pro všechny vyučované skupiny řidičských oprávnění. 

Školení řidičů profesionálů

Chcete pracovat jako profesionální řidič? Pak budete potřebovat k výkonu své práce profesní průkaz způsobilosti řidiče - tzv. profesák. Autoškola Krátký vám nabízí možnost absolvování pravidelného, vstupního, rozšiřujícího a "obnovovacího" školení.

Školení řidičů referentů

Řízení služebních vozidel skupiny B je podmíněné absolvováním pravidelného školení řidičů - tzv. referentské školení. Se školením řidičů referentů máme dlouhodobé zkušenosti. V rámci referentského školení provádíme i zkušební jízdy řidičů, videokonference či školení zásad první pomoci za účasti člena ZZS ČR. Školení vytvoříme přesně dle Vašich požadavků. Vyzkoušejte naše školení řidičů referentů! Dokážeme vám, že prezenční forma školení má i v době vzrůstající popularity e-learningu stále smysl!

Školení začínajících řidičů

Školení začínajících řidičů musí absolvovat řidiči, kteří se v období do 2 let ode dne udělení řidičského oprávnění dopustili závažného porušení pravidel provozu na pozemních komunikacích.

Kondiční jízdy

Naši učitelé vám pomohou vrátit se do provozu po delší pauze v řízení, naučí vás něčemu novému, nebo vám dodají potřebnou sebejistotu. V rámci kondičních jízd máte možnost vyzkoušet si jízdu nejen v hustém provozu hlavního města, ale i ve vyšších rychlostech, nebo se třeba naučit parkovat. Kondiční jízdy poskytujeme pro všechny skupiny řidičských oprávnění které vyučujeme. Ať už jste získali řidičský průkaz nedávno, nebo jej máte mnoho let a neřídíte, neváhejte vyzkoušet kondiční jízdy v Praze.

Vrácení řidičského průkazu

Přišli jste o řidičský průkaz a chcete požádat o jeho vrácení? V naší autoškole můžete absolvovat nejen přezkoušení pro vrácení řidičského průkazu, ale i dopravní psychotesty.

Rekvalifikace

Naše autoškola pořádá pro žadatele kteří jsou vedeni v evidenci Úřadu práce rekvalifikační kurzy. Formou rekvalifikace můžete rozšířit své řidičské oprávnění o další skupiny nebo získat profesní průkaz řidiče.

Kurzy pro budoucí učitele autoškol

Věděli jste, že je u nás dlouhodobý nedostatek učitelů pro výcvik řidičů a provozovatelé autoškol často marně shánějí nové zaměstnance? Hledáte zaměstnání, baví vás řidit a chtěli byste své znalosti a zkušenosti předávat nastupující generaci řidičů? Uvažujete o změně profese? Příprava budoucích učitelů autoškol má v naší autoškole dlouholetou tradici. Tak neváhejte a kontaktujte nás pro více informací, třeba právě zahajujeme nový učitelský kurz!

Dopravní psychotesty

Jsme schváleným pracovištěm k provádění dopravně psychologických vyšetření. Dopravní psychotesty můžete za účasti akreditovaného dopravního psychologa absolvovat přímo v naší učebně. 

Nahoru