autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 17, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

Výcvik řidičů

Autoškola Praha Vám nabízí:

  • Výuku a výcvik řidičů pro získání skupin AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D a T
  • Výcvik skupiny B na vozidle s automatickou převodovkou
  • Doplňovací výcvik pro získání B96
  • Výuku a výcvik v cizích jazycích (angličtina, němčina)
  • Kondiční jízdy pro držitele řidičských průkazů

Výuka a výcvik probíhá v naší autoškole formou individuálního studijního plánu (mimo skupinu D), což znamená, že se žáci vzdělávají samostudiem a do autoškoly dochází na předepsané konzultace a hodiny výcviku.

Konzultace probíhají v podvečerních hodinách, výcvik pak v pracovních dnech dle časových možností žáků (ranní a večerní jízdy jsou u nás samozřejmostí). Za příplatek můžete využít nabídky intenzivního kurzu.

Umístění naší autoškoly v samém centru Prahy vyhovuje především těm budoucím řidičům, kteří si uvědomují, že budou vozidlo často používat v náročném městském provozu.

Náš vozový park zahrnuje osobní automobily Škoda Fabia, Roomster, Yeti, Rapid, Karoq, Kamiq a Octavia, Dacia Duster, přívěsný vozík Agados, dále také motocykly Suzuki GS, Suzuki GSF Bandit a Jawa Travel, nákladní automobil Mercedes-Benz Atego s tandemem Svan, autobus Iveco Crossway a traktor Zetor. Techniku si nepronajímáme - všechna vozidla vlastní přímo autoškola nebo naši učitelé. Díky tomu jsou vozidla našim žákům stále k dispozici. Vozový park pravidelně obměňujeme.

Kurzovné lze platit v hotovosti nebo převodem na účet. Našim žákům umožňujeme platit kurzovné na splátky bez navýšení, se zálohou minimálně 50% z celkové výše kurzovného.

Výuku a výcvik pro cizince zajišťujeme v angličtině a němčině. Cizincům rádi zajistíme překladatele pro závěrečné zkoušky. Dále nabízíme možnost zapůjčení učebnice v anglickém jazyce.

Nahoru