autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 17, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

Rekvalifikace

  • Chtěli byste pracovat jako profesionální řidič?
  • Jste registrováni na úřadu práce nebo jste dostali výpověď a registrace vás v dohledné době čeká?
  • Víte, že vám úřad práce může proplatit rekvalifikaci až do výše 50.000,- Kč?

Rozšiřte své dovednosti a zvyšte možnosti svého uplatnění na trhu práce v naší autoškole! V rámci rekvalifikace můžete u naší autoškoly získat řidičské oprávnění skupin C, C+E, D a profesní průkaz řidiče.

Existuje mnoho forem rekvalifikačních kurzů. Pokud si nejste jisti, který si vybrat, nebo o jaké skupiny žádat, zavolejte nám a my vám s výběrem rádi pomůžeme.

Co dělat, když mám o rekvalifikaci zájem?

V případě zájmu o rekvalifikační kurz je nejlepší volbou zavolat k nám do autoškoly nebo se dostavit osobně a my vám nejen sdělíme jak správně postupovat, ale rovnou od nás obdržíte veškeré dokumenty potřebné k tomu, abyste na svůj úřad práce mohli jít žádat o rekvalifikaci.

Délka jednotlivých kurzů rekvalifikace se u jednotlivých uchazečů může lišit. O případné délce a průběhu rekvalifikačních kurzů, organizaci závěrečných zkoušek a dalších podrobnostech se informujte u nás v autoškole.

Opravdu za mě úřad práce rekvalifikaci zaplatí?

Pokud bude rekvalifikace úřadem práce schválena, jejímu proplacení opravdu nic nebrání! Nicméně pro její zdárné zakončení a tím tedy i proplacení je nutné absolvovat předepsaný počet hodin výuky a výcviku a samozřejmě úspěšně složit závěrečné zkoušky pro danou skupinu řidičského oprávnění či profesní průkaz.

Nahoru