autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 17, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

Pozor na platnost profesního průkazu

Pozor na platnost profesního průkazu30.6.2022
V příštím roce končí platnost velkého množství profesních průkazů tak si nezapomeňte zkontrolovat jeho platnost!

Pokud vám v Potvrzení o absolvování pravidelného školení nějaké školení schází nebo jste pravidelná školení doposud neabsolvovali doporučujeme neodkládat věc na poslední chvíli. Může se stát, že školící střediska v příštím roce nebudou z kapacitních důvodů schopna uspokojit potřeby zájemců, kteří budou řešit problém na poslední chvíli.

Platnost profesního průkazu najdete na zadní straně řidičského průkazu (viz. foto) a pozor, platnost profesáku se nemusí u všech řidičů shodovat s platností řidičáku která je uvedena na přední straně. Stačí vyměnit řidičák z důvodu ztráty nebo zapsání nové skupiny a platnost řidičáku se přestane shodovat s platností profesáku.

Úřad byste měli kvůli výměně navštívit ideálně měsíc před koncem platnosti profesního průkazu.

Nahoru