autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 17, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

Řidičský průkaz pro skupinu C

Autoškola Praha provádí výuku a výcvik k získání řidičského průkazu skupiny C. Vlastníme nákladní automobil Mercedes-Benz Atego, který slouží výhradně k provádění výcviku. U nás se na zahájení výcviku nečeká!

Podmínky přijetí k výuce a výcviku

  • vyplněná a podepsaná Žádost o přijetí k výuce a výcviku
  • lékařský posudek potvrzený praktickým lékařem (nesmí být starší více jak 3 měsíce)
  • obvyklé bydliště na území ČR nebo studium na území ČR v délce alespoň 6 měsíců
  • zaplacení první splátky ve výši min. 50% z celkové ceny výcviku
  • držení řidičského oprávnění pro skupinu B

Věkový limit pro skupinu C

  • 21 let
  • 18 let - při současném absolvování vstupního školení pro získání profesního průkazu řidiče, zaměstnanci vybraných bezpečnostních složek, opraváři motorových vozidel

Závěrečné zkoušky lze absolvovat až po dovršení věku. Výuka a výcvik může být zahájena 18 měsíců před dovršením věku. O možnosti získat řidičský průkaz pro skupinu C v 18 letech se prosím informujte osobně v naší kanceláři, telefonicky na 222 511 408 nebo e-mailem: auto-kratky@cmail.cz.

Co lze řídit se skupinou C

  • Motorová vozidla s výjimkou traktorů, jejichž největší povolená hmotnost převyšuje 3.500 kg s nejvýše 8 místy k sezení kromě místa řidiče, ke kterým smí být připojeno přípojné vozidlo o největší povolené hmotnosti nepřevyšující 750 kg

Výcvikové vozidlo

  • Mercedes-Benz Atego 1218 (tři schválené sedačky v kabině)

Výukové prostory

Naše učebny najdete na adrese Jana Masaryka 49, Praha 2. Kromě výukových prostor, je žákům k dispozici tabule pro názorné výkresy, projekce pomocí LCD a velké množství výukových pomůcek (včetně modelů).

Dárkové poukazy

Chcete darovat kurz pro získání řidičského průkazu jako dárek? Vystavujeme dárkové poukazy. Tyto poukazy lze využít i pro nákup kondičních jízd. Více informací se dozvíte na stránce Dárkové poukazy.

Převod z jiné autoškoly

K výuce a výcviku přijímáme i žáky z jiných autoškol. Převod lze provést jak v průběhu výcviku, tak i v průběhu závěrečné zkoušky. O podmínkách převodu z jiné autoškoly se informujte osobně v naší kanceláři, nebo telefonicky na: 222 511 408, případně e-mailem na: auto-kratky@cmail.cz.

Profesní průkaz řidiče

Většina držitelů řidičského průkazu pro skupinu C bude pro výkon povolání řidiče muset získat ještě také profesák. Vstupní školení na zisk profesního průkazu můžete v našem Akreditovaném školícím středisku absolvovat již v průběhu výuky a výcviku pro získání řidičského průkazu skupiny C. Více informací naleznete na stránce školení řidičů profesionálů, O případné možnosti cenového zvýhodnění se informujte osobně v kanceláři naší autoškoly.

Elektronické testy (eTesty)

Soubor všech otázek určený k procvičování na závěrečnou zkoušku z předpisů o provozu na pozemních komunikacích a zdravotnické přípravy najdete zde: http://etesty2.mdcr.cz/.

Ke stažení

Nahoru