autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 17, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

Řidičský průkaz pro skupinu C+E

Autoškola Praha disponuje nákladním vozidlem Mercedes-Benz Atego a přípojným tandemem Svan. Učitelé naší autoškoly vás připraví k řízení jízdní soupravy skupiny C+E, ať už za účelem vykonávání práce řidiče, nebo pro osobní účely. Taktéž nabízíme kurzy pro získání profesního průkazu.

Celá souprava pro výcvik skupiny C+E je v našem vlastnictví a slouží výhradně k výuce a výcviku, který zahajujeme individuálně - u nás se nečeká!

Podmínky přijetí k výuce a výcviku

 • vyplněná a podepsaná Žádost o přijetí k výuce a výcviku
 • lékařský posudek potvrzený praktickým lékařem (nesmí být starší více jak 3 měsíce)
 • obvyklé bydliště na území ČR nebo studium na území ČR v délce alespoň 6 měsíců
 • zaplacení první splátky ve výši min. 50% z celkové ceny výcviku
 • držení řidičského oprávnění pro skupinu C

Věkový limit pro skupinu C+E

 • 21 let
 • 18 let - pro držitele skupiny C a profesního průkazu řidiče

Co lze řídit se skupinou C+E

 • Jízdní soupravu složenou z motorového vozidla skupiny C a přípojného vozidla o největší povolené hmotnosti vyšší než 750 kg
 • Jízdní soupravu skupiny B+E
 • Jízdni soupravu skupiny D+E (pokud je řidič držitelem skupiny D, získá po složení zkoušek na skupinu C+E automaticky také D+E)

Výcviková jízdní souprava

 • Mercedes-Benz Atego 1218 (tři schválené sedačky v kabině) + tandem Svan CHTP10

Výukové prostory

Naše učebny najdete na adrese Jana Masaryka 49, Praha 2. Kromě výukových prostor, je žákům k dispozici tabule pro názorné výkresy, projekce pomocí LCD a velké množství výukových pomůcek (včetně modelů).

Dárkové poukazy

Chcete darovat kurz pro získání řidičského průkazu jako dárek? Vystavujeme dárkové poukazy. Tyto poukazy lze využít i pro nákup kondičních jízd. Více informací se dozvíte na stránce dárkové poukazy.

Převod z jiné autoškoly

K výuce a výcviku přijímáme i žáky z jiných autoškol. Převod lze provést jak v průběhu výcviku, tak i v průběhu závěrečné zkoušky. O podmínkách převodu z jiné autoškoly se informujte osobně v naší kanceláři, nebo telefonicky na: 222 511 408, případně e-mailem na: auto-kratky@cmail.cz.

Profesní průkaz řidiče

Většina držitelů řidičského průkazu pro skupinu C+E bude pro výkon povolání řidiče potřebovat ještě profesní průkaz. Vstupní školení na zisk profesního průkazu můžete v našem Akreditovaném školícím středisku absolvovat již v průběhu výuky a výcviku pro získání řidičského průkazu skupiny C+E. Více informací naleznete na stránce školení řidičů profesionálů. O případné možnosti cenového zvýhodnění se informujte osobně v kanceláři naší autoškoly.

Elektronické testy (eTesty)

Soubor všech otázek určený k procvičování na závěrečnou zkoušku z předpisů o provozu na pozemních komunikacích a zdravotnické přípravy najdete zde: http://etesty2.mdcr.cz/.

Ke stažení

Nahoru