autoškola krátký

Jana Masaryka 49, Praha 2 - Vinohrady

Otevírací doba

Po — Čt: 9 — 17, Pá: 9 — 13

+420 222 511 408

e-mail: auto-kratky@cmail.cz

Řidičský průkaz pro skupinu D

Autoškola Praha provádí výuku a výcvik pro získání řidičského průkazu skupiny D. Výcvikový autobus Iveco Crossway vlastníme a je využíván pouze k výuce a výcviku našich žáků. Na zahájení kurzu se u nás nečeká!

Podmínky přijetí k výuce a výcviku

  • vyplněná a podepsaná Žádost o přijetí k výuce a výcviku
  • lékařský posudek potvrzený praktickým lékařem (nesmí být starší více jak 3 měsíce)
  • obvyklé bydliště na území ČR nebo studium na území ČR v délce alespoň 6 měsíců
  • zaplacení první splátky ve výši min. 50% z celkové ceny výcviku
  • držení řidičského oprávnění pro skupinu B

Vzhledem k vysokému počtu praktických jízd při výcviku D z B doporučujeme všem žadatelům zvážit možnost podrobit se nejprve výuce a výcviku pro získání skupiny C a následně rozšiřovat na D z C. Možná budete překvapeni, že cenový rozdíl není tak velký, jak by se mohlo zdát.

Věkový limit pro skupinu D

  • 24 let
  • 21 let - při současném absolvování vstupního školení pro získání profesního průkazu řidiče, zaměstnanci vybraných bezpečnostních složek, opraváři motorových vozidel

Závěrečné zkoušky lze absolvovat až po dovršení věku. Výuka a výcvik může být zahájena 18 měsíců před dovršením věku. O možnosti získat řidičský průkaz pro skupinu D dříve jak ve 24 letech se prosím informujte osobně v naší kanceláři, telefonicky na 222 511 408 nebo prostřednictvím e-mailu auto-kratky@cmail.cz.

Co lze řídit se skupinou D

  • Motorová vozidla s více než 8 místy k sezení kromě místa řidiče, ke kterým smí být připojeno přípojné vozidlo o největší povolené hmotnosti nepřevyšující 750 kg

Výcvikové vozidlo

  • Iveco Crossway Line 12m

Výukové prostory

Naše učebny najdete na adrese Jana Masaryka 49, Praha 2. Kromě výukových prostor, je žákům k dispozici tabule pro názorné výkresy, projekce pomocí LCD a velké množství výukových pomůcek (včetně modelů).

Dárkové poukazy

Chcete darovat kurz pro získání řidičského průkazu jako dárek? Vystavujeme dárkové poukazy. Tyto poukazy lze využít i pro nákup kondičních jízd. Více informací se dozvíte na stránce Dárkové poukazy.

Převod z jiné autoškoly

K výuce a výcviku přijímáme i žáky z jiných autoškol. Převod lze provést jak v průběhu výcviku, tak i v průběhu závěrečné zkoušky. O podmínkách převodu z jiné autoškoly se informujte osobně v naší kanceláři, nebo telefonicky na: 222 511 408, případně e-mailem na: auto-kratky@cmail.cz.

Profesní průkaz řidiče

Většina držitelů řidičského průkazu pro skupinu D bude pro výkon povolání řidiče muset získat ještě také profesák. Vstupní školení na zisk profesního průkazu můžete v našem Akreditovaném školícím středisku absolvovat již v průběhu výuky a výcviku pro získání řidičského průkazu skupiny D. Více informací naleznete na stránce školení řidičů profesionálů. O případné možnosti cenového zvýhodnění se informujte osobně v kanceláři naší autoškoly.

Elektronické testy (eTesty)

Soubor všech otázek určený k procvičování na závěrečnou zkoušku z předpisů o provozu na pozemních komunikacích a zdravotnické přípravy najdete zde: http://etesty2.mdcr.cz/.

Ke stažení

Nahoru